Adresse:

Vaku-Isotherm GmbH

Schönborner Straße 37
09669 Frankenberg / OT Sachsenburg
Tyskland

Sentral:

Phone:  +49 (0) 37 206  89 14 50
Fax:  +49 (0) 37 206  89 14 49

Mail: tynkkynen@vaku-isotherm.de

 

Customer Service:  

Andreas Beyer
Tel.:  +49 (0) 37 206  89 14 51
beyer@vaku-isotherm.de

Eric Hähner
Tel.:  +49 (0) 37 206  89 14 54
haehner@vaku-isotherm.de

Stanislaus Tesar
Tel.:  +49 (0) 37 206  89 14 13
tesar@vaku-isotherm.de

Spesialist for logistikk og vakuVIP Thermobox: 
Marcus Backmann
Tel.:  +49 (0) 37 206  89 14 15
backmann@vaku-isotherm.de

Kontaktformular:

For en tilbakemelding trenger vi

Veibeskrivelse

Schönborner Straße 37

09669 Frankenberg/OT Sachsenburg

Germany

Geo-Coordinates: 50°56'43.6"N 13°01'45.0"E

Vaku-Isotherm ligger i delstaten Sachsen, nær motorvei A4 fra Hermsdorfer-krysset mot Dresden. På A4 ta avkjørselen 72 - Frankenberg og kjør derfra mot Frankenberg. I Frankenberg ta til høyre inn på S202 (Mittweidaer Straße) mot Sachsenburg. I Sachsenburg sving til venstre inn på K8230 - mot Mittweida. Da er man på Schönborner Straße, når du har kommet til eiendommen 37 har du nådd vårt firma.

Kontaktpersoner utenfor hovedkontoret:

Skandinavia: 
Mr. Ørjan Tynkkynen
Phone: +47 - 6379 6500
Mobile: +47 - 450 27600
Mobile: +358 (0) 452 10 4200
Mail: tynkkynen@vaku-isotherm.com

Sør-Tyskland:
Mr. Alois Ried
Phone: +49 (0) 8333 3565
Fax: +49 (0) 8333 7268
Mobile: +49 (0) 160 5320135
Mail: ried@vaku-isotherm.de

Nord-Tyskland og Vest-Tyskland:
Mr. Andreas Beyer
Phone: +49 (0) 37206 8914 - 51
Fax: +49 (0) 37206 8914 - 49
Mail: beyer@vaku-isotherm.de

Øst-Tyskland:
Mr. Holger Weiß
Phone: +49 (0) 371 73579
Fax: +49 (0) 371 71000
Mobile: +49 (0) 163 2558001
Mail: weiss@vaku-isotherm.de

Østerrike:
Mr. Bernhard Karner
Phone: +43 (0) 5375 298298
Fax: +43 (0) 5375 298298 - 98
Mail: info@rooftrade.at

Sveits:
Mr. Peter Imfeld
Phone: +44 (0) 3429190
Fax: +44 (0) 3429189
Mobile: +44 (0) 79 9063370
Mail: peter.imfeld@baupool-dt.ch

Nederland, Belgia, Luxembourg:
Mr. Ben Arts
Phone: +31 (0) 4643 74724
Fax: +31 (0) 462 044618
Mobile: +31 (0) 623 434614
Mail: baiqprof@gmail.com

Italia:
Mr. Ferrari
Phone: +39 (0) 472 847110
Fax: +39 (0) 472 523471
Mail: info@nordtex.it

USA, Storbritannia og andre land:
Mr. Marcus Backmann
Phone: +49 (0) 37206 8914 - 15
Fax: +49 (0) 37206 8914 - 49
Mail: backmann@vaku-isotherm.de